Co je HENNLICH Baby Club?

V HENNLICH Baby Clubu pečujeme o děti našich zaměstnanců. Naším cílem je, aby se zaměstnanci s malými dětmi vraceli dříve do pracovního prostředí, třeba i na částečný úvazek. Rodiče vědí, že mohou v klidu pracovat a o jejich děti se postarají profesionální pečovatelky, a to vše pod "jednou střechou" firmy HENNLICH. HENNLICH Baby Club byl založen v roce 2012 v rámci projektu „HENNLICH přeje rodině“ podpořeného Evropským sociálním fondem. Provozujeme jej na principu klasické firemní školky. Při práci s dětmi využívají pečovatelky metodu Montessori.

Kde se HENNLICH Baby Club nachází?

HENNLICH Baby Club se nachází v přízemí nově dostavěné části areálu společnosti HENNLICH v krásném, světlém, moderně vybaveném prostoru. K dispozici je také malá předzahrádka s prolézačkami a pískovištěm.

Pro koho je HENNLICH Baby Club určen?

Služeb HENNLICH Baby Clubu mohou využívat výhradně zaměstnanci společnosti HENNLICH, a to jak maminky, tak tatínkové. Primárně je HENNLICH Baby Club určen pro rodiče, kteří se vracejí na své pracovní pozice, využívající flexibilních forem práce a jejichž děti jsou ve věkovém rozmezí 1 – 4 roky a nemají šanci na umístění ve školce či v jeslích v regionu.

Našim zaměstnancům a jejich dětem poskytujeme:

  • kvalitní a flexibilní péči o děti s důrazem na individuální přístup k dětem i rodičům
  • poradenství při návratu z mateřské či rodičovské dovolené
  • informace o nových trendech ve výchově a vzdělávání dětí
  • podporu síťování rodičů s malými dětmi, společné programy pro rodiče s dětmi

V našem celoročním projektu „zelená školka“ vedeme děti k úctě a ohleduplnosti vůči přírodě.