Další péče o zaměstnance

V rámci péče o naše zaměstnance a spolupracovníky pořádáme mnoho akcí a připravujeme mnoho různých aktivit:
 
HENNLICH společenské akce
Každý rok organizujeme první sobotu v prosinci celofiremní setkání. Zveme také naše partnery / partnerky jako poděkování za jejich podporu naší práci.
    
Stravování
Stravování máme zajištěno ve velké světlé jídelně s výhledem na České středohoří. Našim zaměstnancům přispíváme na stravování.

Sportovní akce, teambuildingy
Společné sportování nás baví, i když se nescházíme zcela pravidelně, hrajeme beach volejbal, tenis, ping-pong, badminton, jezdíme na kole, lyžujeme a jiné.
Týmové akce organizujeme jeden až dvakrát ročně, kromě společného posezení, je vždy připraven kulturní nebo jiný zajímavý program.

Minisemináře
Jsou to odpolední semináře na témata, která nás zajímají a jsou zaměřeny zejména na osobní rozvoj, téma zdraví, fyzické a psychické pohody a další. Účast na těchto seminářích je dobrovolná

Akce pro děti
Sváťovo dividlo - Sváťu a jeho loutkové divadlo máme rádi a stejně tak naše děti, pro které má Sváťa každý rok v prosinci připravenu v našich prostorách pohádku a dárečky.
Pro děti pořádáme také v rámci HENNLICH Baby Clubu různé prázdninové programy, v létě pak také týdenní „přífiremní“ tábor.

Firemní kultura
Vztahy mezi námi, úroveň a způsob komunikace v rámci společnosti považujeme za největší benefit a za klíčový faktor, abychom byli ve své práci úspěšní a spokojení.

Pracovní zázemí
Moderní a příjemné pracovní prostředí je pro nás důležité. Vytváříme pro spolupracovníky takové zázemí, kde se jim bude dobře pracovat, vzdělávat, jednat se svými týmy a obchodními partnery. Areál je zcela nekuřácký a bezbariérový.