SOS linka HENNLICH

„Všechno se dá řešit“

V životě každého z nás může dojít k situacím, kdy jsme odkázáni na akutní profesionální pomoc. První zjištění, že nás nebo naše nejbližší potkala závažná nemoc, ztráta partnera/partnerky, finanční krize, závislost dítěte, vyhrocený konflikt na pracovišti nebo jiný závažný problém, nás zpravidla omráčí. Ve většině případů se takové problémy dají rychle a úspěšně řešit.

Kde hledat pomoc, s kým se můžeme poradit, komu můžeme důvěřovat? To jsou první otázky, které nás napadají. Je důležité vědět, že existuje někdo, kdo nás vyslechne a bude společně s námi hledat řešení. Pokud máme náležitou podporu a správné informace, dokážeme si s danou situací poradit, čím dříve zasáhneme, tím rychleji a snadněji. 

ŘEKLI O SOS LINCE:
Jsem moc ráda, že nám byla tato linka umožněna. Děkuji za ní. Když jsem řešila své rodinné a osobní problémy a v tu nejtěžší chvíli, kdy člověk už neví co dál, zavolala jsem na tuto linku a krizová interventka se mnou promluvila. Bylo to pro mě velmi uklidňující a přínosné. Nejen, že mě v tu danou chvíli podpořila psychicky, ale ještě mi poradila jak postupovat a poskytla mi cenné informace a poznatky, které pomohly vyřešit daný problém. Ještě jednou děkuji.

Součást projektu HENNLICH přeje rodině

SOS linka HENNLICH byla zřízena v rámci projektu HENNLICH přeje rodině. Na samotnou SOS linku navazují možnosti individuálních osobních konzultací a minisemináře.

Pro zajištění požadované anonymity je SOS linka provozována externí společností. Pro nás ji spravuje společnost pme service s.r.o.