HENNLICH přeje rodině

HENNLICH přeje rodině

Lidé jsou to nejcennější, co máme. Chceme vytvářet takové prostředí a podmínky, které umožňují slaďovat práci s rodinou. V práci trávíme velkou část svého života, a tak je logické, že si i tuto důležitou část svého života chceme prožít v příjemném prostředí.. Naším cílem je dále prohlubovat a naplňovat firemní politiku přátelskou rodině, umožnit každému z nás mít svůj osobní a profesní život v rovnováze. 

HENNLICH Baby Club

V areálu firmy máme vlastní firemní školku. Není to typická školka, jesle ani obyčejný hlídací koutek.  Péči o děti našich zaměstnanců zajišťuje kvalifikovaný personál. Baby Club je určen pro děti ve věku od 18 měsíců do 4 let. Kapacita HENNLICH Baby Clubu je 10 dětí. Více informací..

SOS linka HENNLICH

SOS linka HENNLICH je profesionální anonymní podpora po telefonu určená pro naše zaměstnance. Pomoc je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Volající získá nezaujatý pohled a podporu a spolu s poradcem hledá to nejlepší řešení. V případě potřeby hlubšího řešení je mu zprostředkována pomoc dalších odborníků. Více informací..

Projekt "HENNLICH přeje rodině" navazuje na genderový audit, který jsme realizovali na začátku roku 2012. Audit nám pomohl identifikovat oblasti, na které se v rámci dalšího rozvoje v oblasti péče o naše zaměstnance zaměříme.