My a lidé

Jsme jednička v technice, ale víme, že techniku tvoří především lidé. A na nich nám záleží! Lidé jsou u nás na prvním místě, vážíme si jejich jedinečnosti a potenciálu. Samozřejmou součástí naší firemní kultury je osobní přístup a přátelské prostředí, k čemuž přispívá i práce v malých týmech i moderní, ekologický a prorodinný areál.

Vzdělávání

Za důležitý považujeme profesní a osobní růst našich zaměstnanců a spolupracovníků. Organizujeme proto pro ně mnoho typů školení a vzdělávacích kurzů

Rodinný život

Snažíme se maximálně vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců a spolupracovníků při slaďování jejich profesního a rodinného života. Proto jsme jako jedna z prvních firem v regionu vybudovali vlastní HENNLICH Baby Club pro předškolní děti našich zaměstnanců a spolupracovníků. Umožňujeme různé formy flexibilních úvazků nebo práci z domova. Naši zaměstnanci a spolupracovníci mohou zdarma využít firemní poradenskou SOS linku v případě, že si nevědí rady při řešení složité životní situace, a to nejen spojené se zaměstnáním, ale i s osobním a rodinným životem.


 

Firma HENNLICH - historie a současnost